Neden Web Siteniz Olmalı?

Bir çok kullanıcının kafasında oluşan ve gerçeği yansıtmayan kalıplar yüzünden, sizin de hala bir web siteniz olmayabilir.
Benim işim internetten yapılmaz, sipariş alınmaz …
Benim milyon dolarlık iş yapan arkadaşımın, rakibimin bir web sitesi yok…
İnternet maliyeti ile uğraşmak istemem … Bir sürü maliyet ve zaman kaybı…
Ne kadar faydası olduğu ölçülemiyor…
İşte bu cümleler sizin de aklınızdan geçiyorsa; sizinle pek hoş olmayan bir haber paylaşmak istiyorum. “Global bir iş yapmanız ve kendinizi dışarı tanıtmanız günümüzde pek mümkün olmaz.”
Günümüzde internet, şirketlerin veya iş yapmak isteyen herkesin pazarlamasına büyük bir güç katan araçtır. İnternet sayesinde hizmet verdiğiniz veya ürün verdiğiniz konularda 24 saat boyunca aktif olabilirsiniz. Bu sayede pazardaki hakimiyetiniz artacaktır. Bir telefona veya çalışana bağlı kalmadan istediğiniz standartlarda bilgi verme imkanına sahip olacaksınız.
İnternet siteleri sayesinde müşterilerle iletişiminiz aratacak ve onlarla bir etkileşim sağlamış olacaksınız. Web siteleri sayesinde dijital dünyada; broşür isteme, teklif alma, bilgi alma gibi işlemler artık çok kolay. Ve bunu her sektörde yaşayan müşteri emin olun sizden de aynı hızı ve aynı dijital bilgilendirmeyi bekleyecektir.
Peki Bir Web Siteniz Yoksa Ne Yapmalısınız:
Öncelikle bir web sitesine sahip olmanın size sağlayacağı faydaları listeleyin. İyi bir planlama yapın. Hedef  kitlenizi belirleyin. Bütçenizi ayırın. Tasarım süreci hakkında bilgi edinin.
“Beklentilerinizin de ötesinde bir çalışma sağlayacak” firmayı belirlerken, size alternatifler sunmalarını isteyin.
Sizi; tasarım, analiz, süreklilik ve tüm aşamalarda çıkabilecek teknik sorunlarda yalnız bırakmayan bir firma tercih edin.
…ve şunu aklınızda bulundurun:
İnternet Siteniz; 365 Gün, 7/24 Ziyaret Edilen Vitrininizdir.

Share your thoughts