MG-ARTI olarak marka yönetimi işine “sadakat” duygusu olarak bakmaktayız. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve insan beynine ulaşan bilgi ve görselleşmeniz hızla artması aynı zamanda sadakatsizlik durumunu beraberinde getirmektedir.

Bu durumda işiniz ve markanız için sadakatsizlik ortamında “sadakat” yaratacak hizmetleri beraber planlayabilir, size özel bir strateji oluşturabiliriz.

Marka Yönetiminde MG-ARTI 5 Altın Kuralı

 

• İnsanlar, İnsanlarla İş Yapar; bunu asla unutmuyoruz… Müşterileriniz neden sizinle iş yapar biliyoruz. Ve bu işin kalbinde iletişim olduğunu biliyoruz.
• Farklılaşmayı asla kaybetmemeli; işinizdeki farklılaşma müşterileriniz için değer yarattığı sürece işe yarayacaktır bunu biliyoruz… Bu özelliğin sizin ayrıştırıcı özelliğiniz olması için çalışıyoruz
• Değer ve Güvence veriyoruz, değer sağlamanın fiyattan çok daha önemli olduğuna inanıyoruz… İşinizin, müşterinizle aranız değer yaratması güveni, bu güveninde vazgeçilmez kılınmanızda bir dönüm noktası olduğunu biliyoruz.
• Odaklanarak derin ilişkilere dayalı hizmetin sadakat sağladığını biliyoruz… Sadece yeni müşteriler için var olan müşterileriniz için da sadakat programının sizin için önemli olduğunu biliyoruz.
• Mesajlarınızın etkin olmasının en büyük tutkunuz olduğunu her zaman hatırlıyoruz…

 

MG-ARTI Marka Yönetiminde Hayallerinizden İlham Alacağımız, İşiniz ve Sizin için Keyifli Çalışmalar Yapabiliriz.
Marka oluşturma ve markayı yönetme sürecinde “marka sadakati” tüketicinin markaya olan inancının gücüdür. Günümüzde tüm çağrışımlar, satıl almaya itici güç olan noktalar markanız için marka sadakati oluşturmada etkilidir.
Veee artık markalar için kaçınılmaz durum; Yeni Nesil Marka Paradigması
Markalaşma sürecinde bir şirket veya bireysel bir çalışma alanı olabilir.
MG-ARTI markalaşma sürecinde sizinle temel bir stratejik planlama oluşturmaktadır. Öncelikle sizinle tüketici arasında sunduğunu ve sunacağınız değerleri, tüketici gözünden tanımlama işini yapmaktadır. Dinamiklerin her gün değiştiği günümüzde markanızın her an oluşabilecek yenilikler karşısında kesintiye uğramadan revizyonu gerçekleştirmektedir.

Markanız Sosyalleşebilir, Hatalar Yapabilir, Yeter ki Canlı Olsun